| BebeSergio a întrebat:

Vreau sa ma apuc de citit ca sa nu mai pierd timpul pe telefon si nu stiu de ce carte sa ma apuc. Ma intereseaza urmatoarele subiecte: Sentimente/emotii, bani, succes, psihologie de ce nu. Posibil si altele tot pe genul asta undeva. Tin sa mentionez ca nu m-a pasionat cititul niciodata, deci trebuie sa fie ceva digerabil. Daca se poate sa imi spuneti de ce recomandati cartea. Multumesc anticipat! Puncte bonus pentru cine imi lasa link de unde sa si cumpar cartea. happy

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Inteligenta emotionala de Daniel Goleman - logic de ce ti-o recomand.
Omul in cautarea sensului vietii de Victor Frankl.
Tata bogat, tata sarac de Robert T. Kiyosaki

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Https://m.egwwritings.org/ro/folders/216
Incepe cu cartea "Adevarul despre ingeri".