| SkyWaves a întrebat:

Vreau si eu un site cu accesorii Harry Potter bune si sa fie si ieftine.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnjaAHUI a răspuns:

Bună!
Site uri sunt multe, dar ieftine nu. Pe unul singur am găsit accesorii ok și la prețuri mici, pe Wish. Calitatea nu este excepțională, iar livrarea durează foarte mult (chiar și 3 luni), însă au (aveau, eu nu am mai intrat de aproape jumătate de an pe acolo) o gamă destul de variată.

happy happy happy

1 răspuns:
| Andre11120 a răspuns:

Aliexpress e un site bun cu accesori Harry Potter doar ca e naspa ca vin intr-o luna