| laurentiavl a întrebat:

Trebuie pana duminica sa scriu o scrisoare mamei, care se afla peste hotare (concurs raional), dar sunt in pana de idei... AJUTOR...
am nevoie de idei principale, pe care mai apoi o sa le dezvolt...

11 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Spune-i mamei tale cat de mult o iubesti, multumestei de grija avuta pentru tine si spune-i cat de mult ti-e dor de ea si in rest fii tu insati.

| Laura a răspuns:

Cu ce raioane concurezi?

| laurentiavl explică (pentru Laura):

Practic cu toata tara.

| laurentiavl explică (pentru MihaiNicu23):

Despre asta deja am scris... trebuie sa aiba 3000 de caractere... nu mai stiu ce sa scriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Laura):

Probabil stă în Basarabia. big grin

| laurentiavl explică (pentru anonim_4396):

Moldova

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru laurentiavl):

Păi, am zis ceva greșit?

| laurentiavl explică (pentru anonim_4396):

Da....pai eu nu spun ca tu stai in Tara Romaneasca....NU?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru laurentiavl):

Păi nu stau acolo, Țara Românească nu-i o regiune istorică. Stau în Muntenia. big grin

| Laura a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite că nu-mi trecuse prin cap! M-am luat de biata fată degeaba. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Laura):

Se mai întâmplă.laughing