| Pasagerclandestin89 a întrebat:

Salut tuturor, îmi poate sugera și mie cineva câteva cărți din ce ați citit și v-au plăcut de dezvoltare personală pe care sa le găsesc și în format PDF?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă citești în Engleză sunt pe Internet în PDF cărți ale lui Anthony Robbins. Îmi mai place și Joe Vitale, dar pe el e nevoie de cheie ca să înțelegi cum să aplici, tot pe net în PDF.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Omul în căutarea sensului vieții de Victor Frankl
https://antropologieteologicabiblioteca.files.wordpress.com/......rankl1.pdf