| geopotter a întrebat:

Unde pot tipari o carte dar nu neaparat sa o vand, vreau doar un singur exemplar.
Cunoasteti vreo editura privata din Bucuresti? De preferat sectorul 6.

Răspuns Câştigător
| Nelly07 a răspuns:

Aici sunt cateva edituri din Bucuresti, sectorul 6 https://www.paginiaurii.ro/firmy/Sector+6,+BUCURE%C5%9ETI/q_edituri/1/

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Oricare editura /tipografie iti va face cartea.
Te avertizez insa ca, acel UNIC exemplar te poate costa zeci de mii de lei "noi" (RON)!

| AFR81 a răspuns:

Poti sa mergi si la un xerox mai modern. Costa mai mult decat daca ai trage, pur si simplu, foile la imprimanta, insa iese destul de ok. Un exemplu pot fi lucrarile de licenta sau disertatie ale studentilor.