| Mariucu a întrebat:

Salut,va dau funda daca imi dati site-uri cu toate formulele din a5a,a6a,a7a si a8a. TOATE din clasele astea.La matematica.

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

De ce ai vrea un site cu formule pe care tu trebuie sa le scrii cand iti poti lua un memorator clasele 5-8, eu am unul si a costat 5 ron. Cred ca editura Paralela45 face memoratoare, eu cumparam carti de matematica de la editura, dar poți lua si de la librarie, memorator de buzunar.

| Mariucu explică (pentru LPCTSTR):

Nu imi trebuie sa le memorez, cu memoria stau ok, am o tema sa scriu toate formulele din a5-a pana in a8-a.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Mariucu):

SI eu ce am zis?
Un memorator are TOATE formulele calsele 5-8 generalizate SI cu exemple.

| Mariucu explică (pentru LPCTSTR):

Aaa,eu credeam ca te referi la o pastila din aia, dar tu te referi la carte.Multumesc oricum.