| ardnaxela123strawberry a întrebat:

Salut voi toti de pe TPU! Vreau si eu sa gasesc o carte in care personajul pincipal sa aiba cosuri, sa invete chestii pe parcurs, nu stiu, ceva de genul. Stiu ca e ciudat, dar in mai toate cartile citite de mine personajele sunt...perfecte si ma gandeam daca exista ceva asemanator cu descrierea facuta. Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| BeautifulSunflower a răspuns:

Minunea. Cartea este deosebita, mai ales personajul principal....cauta descriera pe internet

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Elevul Dima dintr-a 7-a
Romanul adolescentului miop

| SHINeeTaemin a răspuns:

Stay with me de J Lynn, este prea geniala cartea. In urma unui incendiu s-a ales cu niste arsuri groaznice pe spate, piept si burta, iar pe fata are o cicatrice de la ochiul stang pana in coltul gurii pe care incearca sa o ascunda cu ajutorul fondului de ten. Datorita acestor arsuri nu a avut niciun iubit(are 21 de ani), deoarece nu se simtea frumoasa, atragatoare, dar... intalneste un barman caruia nu ii pasa de aceste "mici defecte". In fine, merita citita cartea, eu am terminat-o in 2 zile. Daca vrei sa ti-o dau in format pdf, lasa-mi mesaj. happy

| ardnaxela123strawberry explică (pentru SHINeeTaemin):

O Doamne, chiar pare captivanta si da, chiar vreau sa o citesc! Merci mult! Ai putea sa mi-o dai in pdf?