| CSXmihai a întrebat:

Salut, vreau si eu sa-mi ziceti niste carti interesante de citit.Cu multa actiune, cartea sa te faca sa nu te opresti din citit.

Răspuns Câştigător
| Reiko a răspuns:

Depinde de ce-ti place. Ti-as recomanda:
Tacerea Mieilor - Thomas Harris
Confesiunile lui Arsene Lupin - Maurice Leblanc
Aventurile lui Sherlock Holmes - Arthur Conan Doyle
Urzeala Tronurilor - George R. R. Martin
Misterioasa Societate Benedict - Trenton Lee Stewart
Scoala Fricosilor - Gitty Daneshvari
Scoala Ticalosilor ( nu are legatura cu Scoala Fricosilor ) - Stephenie S. Sanders
Cartile de Agatha Christie - poti incepe cu 'O crima anuntata', 'Crima din Orient Express', 'Misterul de la Sittaford', 'Pericol la End House', 'Crima in Mesopotamia', 'Misterul crimei fara cadavru'
Sala Crimelor - P. D. James
Secretul Muzeului - Henry Chancellor
Padurea Umbrelor- Matt Haig
Pecetea Runelor - Joanne Harris
Endymion Spring - Matthew Skelton

Sper sa-ti placa, spor la citit!~