| Erin28 a întrebat:

Salutare!
Ați citit "Institutul", de Stephen king,? Eu am citit cam100 de pagini, și nu prea îmi place. Vouă v-a plăcut?

2 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Da, este una dintre cărțile mele favorite scrise de Stephen King. Dacă nu ai mai citit cărți scrise de acest autor ar trebui să știi că felul său de a scrie este unic, începutul este slab în ceea ce privește acțiunea, accentul fiind pus pe decor și personaje, însă lucrurile se accelerează după aceea ajungându-se la un final neașteptat și exploziv.

| Erin28 explică (pentru mastadont):

Mulțumesc!
Am citit cam 100 de pagini și voiam să știu doar daca devine mai interesanta pe parcurs.