| Dinozaur1234 a întrebat:

Salutare, puteți sa scrieți o poezie de dragoste drăguță pentru o fată va rog? De vreo 2 sau 4 strofe

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Salut
Descrie fata, oferă informații despre ea. Sa fac versuri despre cineva pe care nu îl cunosc deloc e greu și poate sa nu se potrivească mereu.
See youwinking

| Dinozaur1234 explică (pentru Sekim):

Salut
Fata are părul șaten, ochii căprui, e slabă și frumoasă ca un înger.
Dacă mi-ai putea scrie o poezie, de preferat de 4 strofe sau mai mult m-ai ajuta enorm.
Mulțumesc

| Dinozaur1234 explică (pentru Sekim):

Trimite poezia printr-un mesaj te rog

| Dinozaur1234 explică (pentru Sekim):

De asemenea o cheamă Diana

8 răspunsuri:
| Drkurt01 a răspuns:

Nu-ti recomand. Crede-ma, stiu din experienta. ))

| Gabigabyi a răspuns:

Spune ce ai pe inima dar sa nu fie exagerat de mukte complimente

| LupGetodacJedi a răspuns:

Din experienta stiu ca fetelor nu prea le plac poeziile de dragoste... Incearca alta metoda ca sa o cuceresti. O zi buna!

| Simpatic a răspuns (pentru LupGetodacJedi):

Ai si tu dreptate dar depinde de fata/femeie, cele care au proxeneti la fundul lor normal ca nu vor aprecia nicidata pentru alea e sfanta bacnota de 100 de lei / numar, ce stiu alea despre viata si sentimente, ce stiu incultele alea?
O femeie adevarata in schimb poate iubi poezia si florile, dar cine stie, mai tine si de gusturi.

| LupGetodacJedi a răspuns (pentru Simpatic):

Multumesc de raspuns, Simpatik, dar totusi, este 2020... O zi buna!