| Magic4Ever a întrebat:

Salutare, stie cineva un site unde pot gasi si comanda toate cele 3 carti din seria Divergent? (Divergent, Insurgent si Allegiant?) Sa fie mai ieftine daca se poate. Nu ar fi rau daca ar fi traduse in romana dar pot fi si in engleza, nu am nicio problema. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Pe elefant găsești cele mai ieftine cărți.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartile in engleza, in general, sunt mai scumpe la noi decat cele traduse. Am vazut boxset-uri Divergent (care apropo, sunt 4, nu 3 carti in serie) cu +200 de lei. Mai bine mergi in librarie si cumperi volumele separat si nu mai platesti transportul, desi am vazut ca sunt reduceri pe elefant, sunt 24 de lei in loc de 40.

| alex15ccc a răspuns:

Salut. poti sa citesti online cartile sub format pdf gratis.
doar cauta "divergent pdf romana" si o sa gasesti.
bafta!