| razvancopilul a întrebat:

Imi puteti recomanda cateva carti prin care sa-mi dezvolt atat mentalitatea cat si educatia financiara? Nu neaparat ca o carte sa le contina pe amandoua. Daca doriti exemple pot spune Razboi si pace, balciul desertaciunilor sau toate cartile lui Warren Buffet.
Dau funda:3

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Razboi si pace (Tolstoi) - educație financiară?! Știu eu...

| LadyDot a răspuns:

O carte care s-ar potrivi dorintelor tale este TATA BOGAT TATA SARAC (http://www.elefant.ro/......17760.html
Pentru dezvoltarea mentalitatii (si mai ales pentru dezvoltarea spirituala) iti recomand CONVERSATII CU DUMNEZEU de NEALE DONALD WALSCH.