| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, știți vreun site unde pot citi cărți cu sclave lesbiene? Sau sclavu și stăpâna? Dar sa fie gratuit, nu ca ar fi problema banilor pentru ca am găsit și sunt foarte ieftine dar nu dețin un card și nu le pot achiziționa de aia as vrea un site gratuit unde sa pot citi, mulțumesc!

8 răspunsuri:
| djdjdj a răspuns (pentru gabicoo):

Sunt cărți în engleza foarte multe care prezintă doar o poveste legata de bdsm sa zic asa

| T0T a răspuns (pentru djdjdj):

Oamenii sunt bătuți în cap și reduși, iar tu ești fraier de îți ștergi întrebarea. Există o grămadă de site-uri cu povești de acest gen, însă în engleză. Doar să dai un search pe google.

| djdjdj a răspuns (pentru T0T):

Am șters întrebarea pentru ca vad ca creează certuri și discuții asa ca nu vreau sa deranjez pe nimeni

| zurick a răspuns (pentru djdjdj):

Caută pe z library găsești foarte multe cărți în format epub sau pdf. Majoritatea sunt în engleză, dar găsești și în română.

| JicaContra a răspuns:

Nu blamez intrebarea, dar blamez categoria, o chestie atat de explicita TREBUIE sa fie in sex, unde nu poti fi blamat in nici un fel pentru o intrebare ca asta

cat despre ceilalti, ignora-i, sunt retardati, in societatea asta gay cica, ca e acceptat, moment in care ce fac oameni adulti, in deplinatatea facultatilor mintale si cu, consimtamant, in spatele usilor inchise e treaba lor, a lor si NUMAI A LOR

din pacate carti in romana, nu stiu, stiu doar povestiri:
http://fanteziierotice.ro
in engleza in schimb se gaseste CE VREI (inclusiv video) pe site-uri de t0rrrenti de p0rn, chiar exista unul dedicat numai femdom

| Swae a răspuns:

Alt site nu ti-ai gasit pe care sa pui astfel de intrebari, bolnav la cap pervers ce esti?

| djdjdj a răspuns (pentru Swae):

Bolnav la cap? Doamne laughing este o carte, o poveste