| FoxyM a întrebat:

Vreau si eu cateva titluri de carti cu actiune si momente de dragoste.Pot sa gasesc cărtile recomandate de voi in biblioteci? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| NoLongerInUse a răspuns:

Https://www.librex.ro/......citite.htm
da
si tu m-ai ajutat atunci, zi-mi daca te am ajutat destul

| FoxyM explică (pentru NoLongerInUse):

Mai ajutat mai mult ca niciodata

| RAY a răspuns (pentru FoxyM):

Ai felicitare, oricand

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seria Bourne scrisa de Robert Ludlum. Habar nu am daca se gasesc sau nu la biblioteca. Nu prea multa dragoste dar destula actiune.

| NoLongerInUse a răspuns:

Divergent, Insurgent si Experiment sunt de asemenea bunicele. Au extrem de multa actiune, sunt fantasy si au si iubire (sunt 3 volume dintr-o singura serie). Stiu ca se gasesc la librarii/pe net, nu stiu daca le poti gasi si la biblioteci dar poti sa intrebi. Depinde si de biblioteca acum.