| Jigokunokishi a întrebat:

Salutari! Am niste carti noi-noute de care n-am nevoie si as vrea sa le vand. Anticariatele cumpara carti de de la persoane?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Anticariatele cumpara carti de la oricine, in principal de la persoane fizice, asa ca te poti duce la un anticariat.

| minrest a răspuns:

Cumpara, da. Asa isi fac rost de marfa. Mai cumpara si buchinistii. Vezi ca multi sunt pe la Obor. Dar ti se vor oferi sume foarte mici, cauta sa le vinzi tu, pe site-uri de vanzari.

Răspuns utilizator avertizat