| Imp5k a întrebat:

Salutari! As vrea si eu sa aflu ceva mai multe despre romanul "Cocosatul de la Notre-Dame". Mai exact, va rog sa-mi spuneti cateva lucruri despre personajul principal si care este intriga romanului. Va rog sa raspundeti numai daca ati citit cartea, sa nu va apucati sa-mi spuneti prostii.

Răspuns Câştigător
| 1DeXter1 a răspuns:

Http://www.clopotel.ro/fun/poveste-Cocosatul_de_la_Notre_Dame-116.html Ia vezi...te ajuta cu ceva? ...sunt multe de povestit :-?