| Shriti a întrebat:

Salutate tuturor!
Cine dintre voi a scris o carte? Cum s.a numit, despre ce era? In cit timp ati scris.o?

10 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

E în curs de desfăşurare.

| Shriti explică:

Si despre ce e? Cum ai numit.o? Just curious

| Doub a răspuns (pentru Shriti):

"Sânge de caramel".laughing
O poveste tâmpită şi fără sens, cu multă dramă.

| Shriti explică:

Sange de caramelhee hee Asta mi.a inseninat ziua!

| Shriti explică:

Spor la lucru, neanderthalfsrarusine! Chiar mi.ar fi interesant sa o citesc! Speram ca o vei termina!

| neanderthalfararusine a răspuns:

Buna din nou. Am numit-o utilizand o vorba care nu-mi apartine, din pacate. "Tre' sa-ti fac tie rau ca sa-mi fie mie bine". In ea am vorbit despre copii depravati, care nu au avut parte de educatia si afectiunea parinteasca; in prim plan sunt urmarile acestor lipsuri si protagonista este o fata care este agresata si traieste, din nevoie, cu fratele ei mai mare.

| neanderthalfararusine a răspuns:

Am uitat sa precizez ca mai am de lucru la ea, si ca este inceputa de aproape doi ani.