| IuliiChiştooc a întrebat:

Sfaturi în legătură cu o carte de acţiune mai lungă? Şi mai interesantă?

6 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Iti recomand "Contele de Monte-Cristo" - Alexandre Dumas(tatal). Este un roman captivant de la prima pana la ultima pagina, are actiune densa si complexa, un numar mare de personaje si este scrisa intr-un stil aparte. Sigur iti va placea! Lectura placuta!

| IuliiChiştooc explică (pentru Euletitia):

Mulţumesc mult! Cu siguranţă o voi citi! :**

| altuser a răspuns:

Constantin Chirita-,, Ciresarii".

| rotariurazvan a răspuns:

Crima si pedeapsa de Feodor Mihailovici Dostoievski
(daca alegi aceasta carte trebuie sa citesti si o contiunuare a ei numita Insemnari din subteran)
Fecior de sluga-Nicolae Cocea
Seria Pardaillan-Michel Zevaco

| IuliiChiştooc explică (pentru altuser):

Mulţumesc! Dar am citit-o. :3

| IuliiChiştooc explică (pentru rotariurazvan):

Mulţumesc! happy