| Florescu_Paul_1997 a întrebat:

Spuneti niste carti de groaza, sau autori de groaza in afara de Stephen King, Serge Brussolo

Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Daca ai citit Alexandru Lapusneanul si ti-a placut, afla ca Ivan cel Groaznic este si o carte la fel ca Alexandru Lapusneanul cu scene sadice, cu o succesiune de crime si masacre.

Eu personal n-o citesc pentru ca mi-e frica ...neaaa... mi-e doar lene sa citesc si in acelasi timp imi displace acest lucruwinking!

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Il ador pe S king, dar mai citesc si romane politiste de la Agatha Christie, nu-s chiar foarte inspaimantatoare dar merita