| 5Cx a întrebat:

Spunetiva parerea despre aceasta poveste si daca merita sa fie continuata. http://www.wattpad.com/39083420-simple-girl-complication -life.

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu te supara, dar, nici in limba romana (intrebarea), nici in limba engleza (linkul) nu stii sa scrii corect; de ce s-ar mai obosi cineva sa citeasca?
Am avut rabdarea sa citesc doar jumatate de fragment si e plin de greseli. In ce clasa esti?
Invata mai intai sa scrii si abia apoi apuca-te de scris romane!

| 5Cx explică (pentru ardnaxur1961):

Totusi puteai sa o zici intr-un mod mai frumos happy.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru 5Cx):

ESTE zis intr-un mod frumos! Nu vrei sa stii cat m-am chinuit sa iasa asa, ca erau cu totul alte cuvinte cele pe care le-as fi folosit.

| 5Cx explică (pentru ardnaxur1961):

Ma bucur laughing (apropo nu eu am scris povestea) deci degeaba ma critici pe mine happy.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru 5Cx):

Ba da...TU ai scris povestea, pentru ca e la fel de agramata ca si postarea.
Stii? "Spuneti-va" se scrie, intotdeauna, cu liniuta!
Sau nici postarea nu e scrisa de tine?

| 5Cx explică (pentru ardnaxur1961):

laughing) Ok...scuze ca am gresit. Si nu, nu eu am scris povestea ci o vecina care mi-a cerut parerea si am vrut parerea altora pentru ca s-a suparat pe mine cand am spus sa inceapa alta, dar ma rog nu stiu de ce iti dau tie explicatii crezi ce vrei chiar nu imi pasa eu nu vreau sa ma cert asa ca hai sa terminam odata aceasta discutie. happy

| corolav a răspuns:

Dragă ruxandra, bag seama că ți-ai găsit beleaua cu „catindatul" pentru Panteonul literaturii universale.
Dragă 5Cx!
Fi tenace, nu te lăsa călcat în picio are de părerile unor invidioși! Oamenii e răi!
Numai cine na scris la viața lui o poveste nuși poate imagina prin cîte zbateri și chinuiri ale gîndurilor poate să treacă un om de valoare precum acea scriitoare care este vecina ta.
Să fi-i sănătos!
Spune-i vecinei tale ( scritoarea) să încerce neapărat a contacta o editură.
Mult succes vă doresc la amîndoi!
Nu vă uita-ți la gurile rele!

| Kaℓi a răspuns:

In niciun caz.

| Ammy2001 a răspuns:

Nu prea are actiune interesanta si ar trebui sa respecte momentele subiectului pe care tu nu le ai! Ai foarte multe greseli de scriere! (Nu)