| Cordun_Diana_1993 a întrebat:

Stie cineva cand apare "Insemnarile unei pustoaice" volumul 6 in romana?
Dar "Totul despre jurnalul meu" si "Cum sa-ti scrii proriul jurnal"?
Sunt o mare fana, tocmai am terminat volumul 5 si mor de curiozitate!
Multumesc Anticipat!
P.S. Volumul 6 se numeste "Tales from a NOT-SO-Happy Heartbraker"

2 răspunsuri:
| Anonym111 a răspuns:

Uite aici www.sitetalk.com/chiliflavour
e naspa faza ca trebuie sa iti faci cont.dar in rest e ok

| lila36 a răspuns:

Daca te uiti pe wikipedia scrie cand au aparut si cand vor aparea, si eu sunt de asemenea o mare fana, dar din nou, nu stiu daca sunt in romana sau engleza aparute.