|

Stie cineva cand va parea volumul 4 din Seria Aripi de Aprilynne Pike in limba romana si cum se numeste?



Funda!

2 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Scrie un E-mail la Editura Litera la secretariat:

info@litera.ro

sau:
Departament Vânzări
Constanța Cristache

Tel: 031.425.16.19 / 021.319.63.93
Fax: 031.425.16.20
Mobil: 0752.548.372
E-mail: c. cristache@litera.ro/comenzi@litera.ro

Alexandra Pascu

Tel: 031.425.16.19 / 021.319.63.93
Fax: 031.425.16.20
Mobil: 0752.101.777
E-mail: a. pascu@litera.ro

Loredana Vistreanu

Tel: 031.425.16.19 / 021.319.63.93
Fax: 031.425.16.20
Mobil: 0753.068.140
E-mail: l. vistreanu@litera.ro

Director de Vânzari: Costel Irimia

Tel: 031.425.16.19
Fax: 031.425.16.20
E-mail: c. irimia@litera.ro

Suport Tehnic:

E-mail: tehnic@litera.ro
si
Departament Marketing/PR
Coordonator Marketing: Raluca Tîrnăuceanu

E-mail: r. tirnauceanu@litera.ro

Coordonator PR: Georgiana Sandu

E-mail: g. sandu@litera.ro

Director Dezvoltare: Călin Ungar

E-mail: c. ungar@litera.ro

Director executiv: Marin Vidrașcu

E-mail: m. vidrascu@litera.ro

Cineva trebuie sa stie cand(daca se va petrece curand) va avea lansarea poate si unde/pret aproximativ...:-bd

http://www. litera.ro/index.php/contact

1 răspuns:
| a răspuns:

Ai aflat cand va aparea volumul 4?

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează