| Saw3Danny a întrebat:

Stie cineva cate vol are fiecare din cartile astea? 1. Rafael Sabastini "vulturii marii"
2. Edgar wallace "Misterul casei singuratice "
3.Gerald Cumberland "cufarul de chiparos"
4. Pierre Boulle"profesorul mortimer"
5.Romulus Barbulescu "incotro curge linistea?" mi le a imprumutat o amica si nu prea are ea treaba cu literatura iar pe net nu am gasit nimic referitor la volume, iar daca stiti vreun site de unde pot afla informatii e ok tongue funda

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Si-apoi daca ai cartile in fata, pe orice carte scrie daca are o continuare sau daca are mai multe volume, scrie numarul volumului pe ea!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las' c-am gasit eu! Trebuie sa stii sa cauti... in mai multe moduri.
1 - de unde ai scos-o? ca pe net nu exista nici macar autorul. laughing
2 - 1 volum - nu am gasit niciun indiciu cum ca ar avea mai multe
3 - 1 volum - nu am gasit niciun indiciu cum ca ar avea mai multe
4 - 1 volum cu siguranta 100 %
5 - 1 volum cu siguranta 100 %

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corectare:
Rafael Sebastini - Vulturul marilor!
o am si eu laughing laughing laughing - 1 volum