| Tatiana12373 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste cartea in care o fata pleaca singura si intalneste un baiat in tren parca. Apoi decid impreuna sa calatoreasca cu masina lui dar fara o destinatie anume. Baiatul are un tatuaj cu euridice neterminat pentru ca doreste ca viitoare lui sotie sa si tatueze cealalta jumatate.?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Niciodată împreună?
J.A. Redmerski

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Catrice):

Si mie imi suna tot a J.A Redmerski, doar ca Andrew si Camryn se intalnesc intr-un autocar. Din descriere totusi, este imposibil sa fie vorba despre alta carte. Coincidenta este prea mare.

| Tatiana12373 explică (pentru Catrice):

Multumesc mult!

| Tatiana12373 explică (pentru GirlOnline81):

Aceasta este cartea, multumesc frumos!