| zuzyzuly a întrebat:

Stie cineva daca "Taken at dusk" a fost publicata si in romana (online)?

Răspuns Câştigător
| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Salut!
Despre seria Shadow Falls gasesti suficiente informatii aici, inclusiv un film comercial de prezentare a volumului care te intereseaza pe tine:
http://fantasy-readers.blogspot.com/......sa-va.html
Eu am vrut sa fiu sigura ca omul care a scris articolul ala stie ce spune, am intrat pe aparitiile de la editura Corint si n-am gasit decat primul volum:
http://www.grupulcorint.ro/....../index.php
Pana la urma, asta e: daca s-a lansat la mijlocul lui aprilie la ei, mai astepti un pic pana s-ajunga si la noi.

3 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Din pacate nu a aparut inca.

| shawol a răspuns:

Nu a apărut încă. Din câte am înțeles, a fost publicată în engleză prin aprilie 2012, deci, normal, ar fi trebuit să fie deja tradusă și pentru noi. Mai avem de așteptat, și mă enervează că nu ne mai dau nicio informație. Să știm măcar cam cât mai avem straight face

| claudiaflw a răspuns:

Nu.puisor.nu.a.fost.ca.si.eu.sunt.pasionata.dar.din.cate.stiu.va.aparea.pe.31.noiembrie.sau.decembrie.2013.succes.
funda?