| Monst a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara Vâj-hațul de-a lungul timpului, Povestile Bardului Beedle de J.K. Rowling?

2 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

"Quidditch through the ages" sau traducerea in romana "Vaj-Hatul de-a lungul timpului" este o carte fictiva, care apare in seria de romane Harry Potter a autoarei J.K.Rowling. S-a scos o editie supliment cu acelasi nume, insa Rowling nu si-a asumat drepturile de autor, iar autorul acestui "supliment" este Kennilworthy Wisp.
Daca insisti sa detii suplimentul, il gasesti in reteaua Carturesti, insa este in engleza:
http://carturesti.ro/carte/quidditch-through-the-ages-1048895?p=16