| bruhhh a întrebat:

Stie cineva o carte buna despre emotii sau incredere in sine? Cum sa scapi de emotii, cum sa nu iti mai pese de parerea altora, sa nu mai fii stresat, anxios, sau in special despre cum sa ai incredere in tine.

Răspuns Câştigător
| elaventurero a răspuns:

Puterea Prezentului - Echkart Tolle

Citită integral te va face să înțelegi cu adevărat esența vieții în care NU TREBUIE sa fii nimic sau sa faci nimic, te va scăpa de condiționări.
O găsești și pe YouTube audio.
Sigur mai sunt și altele.Bafta!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce legatura are intrebarea ta cu aceasta categorie?

| bruhhh explică (pentru elaventurero):

Mersi mult!

| AnonimaInspirata a răspuns:

Arta durutului in cot, e o carte practica. nu mai stiu sa iti spun de cine este scrisa

| RoCkKiD a răspuns:

Daca ar exista asa o carte toti am fi cu ea in brate...

Dacavrei poti da bani pe ce ti se recomanda, dar realitate e ca sunt bani pierduti. Daca vrei sa rezolvi problemele cu care te confrunti ai neovie de terapie, dar si aia costa.