| Andrei_Cornel_1995 a întrebat:

Stie cineva unde as putea gasi de vanzare cartea ZMEURA DE CAMPIE de Mircea Nedelciu. Mentionez ca am incercat toate site-urile de carti posibile si stocul este epuizat. Totodata nu o are la nicio biblioteca din oras si imi este inutila online. Sa o gasesc ar insemna foarte mult pentru cineva apropiat. Dau funda. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| DomnisoaraPapusica a răspuns:

Ai putea sa incerci sa o cauti la un anticariat din oras. Sau poate o are cineva de vanzare pe site-urile cu anunturi.

Pupici! D.P.