| Bia_Bia_1994 a întrebat:

Stie cineva unde as putea sa citesc Divergent/Insurgent de Veronica Roth in romana online? Am sa incerc sa le gasesc la biblioteca, dar nu cred ca le voi gasi...

3 răspunsuri:
| AllmaGirl a răspuns:

Poti citi online primul capitol din fiecare pe elefant.ro. Nu sunt scumpe, le poti cumpara, momentan sunt la oferta. Eu le-am luat si isi merita banii. Daca ai vazut filmul si apoi citesti cartea, ai sa vezi ca nu se compara, filmul a schimbat un pic povestea, cartea e cu mult mai buna happy

| poisonedheart a răspuns:

Nu este nicăieri pentru că nimeni nu s-a obosit să pună pe internet varianta în română.