| PCKILLER a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi The Green Mile de Stephen King in romana? Sau macar se gaseste in romana?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mersi, nu știam. Chiar dacă pagina n-ar mai fi de actualitate, mă gândesc că nu pierde nimic dacă încearcă, din moment ce (încă) există formularul de comandă pe internet.
Sunt edituri, care, dacă au cereri/solicitări foarte multe, vor mai scoate și alte editii. În locul ei, eu lăsam o comandă, probabil îi și contactam telefonic, fiindcă nu imi place să aștept în zadar.

@ pskiller, deocamdată, citește-o in format pdf:
http://www.academia.edu/27301600/Stephen_king_culoarul_mortii

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Stoc epuizat (peste tot!). Pentru precomandă, poți lăsa mesaj aici:
http://www.librariabucuresti.com/Carti-Culoarul_mortii-6521.htm

| Raven a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu, pe site-ul ăla apare mereu chestia cu precomanda dar nu e valabilă, editura Aquila nu mai publică de mult romane, doar cărți pentru preșcolari și enciclopedii.

| floresdemayo a răspuns (pentru Raven):

Mersi, nu știam. Chiar dacă pagina n-ar mai fi de actualitate, mă gândesc că nu pierde nimic dacă încearcă, din moment ce (încă) există formularul de comandă pe internet.
Sunt edituri, care, dacă au cereri/solicitări foarte multe, vor mai scoate și alte editii. În locul ei, eu lăsam o comandă, probabil îi și contactam telefonic, fiindcă nu imi place să aștept în zadar.

@ pskiller, deocamdată, citește-o in format pdf:
http://www.academia.edu/27301600/Stephen_king_culoarul_mortii

| Raven a răspuns:

A fost tradusă sub titlul Culoarul morții dar a apărut la noi în 2006, doar prin vreun anticariat s-o mai poți găsi.