| AnG3L0fD3Ath a întrebat:

Stie stie cineva doua carti bune: Una de c++ si una de java? iar prin bune ma refer sa pot intelege ceva adica sa aiba si exemple etc. ( nu am nevoie pentru scoala adica nu vreau ceva limitat ). Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Daca stii cat de cat engleza poti sa cauti documentatii gratuite pe net, o carte in romana binenteles ca ar fi mai utila, sper sa te ajute cineva care cunoaste...E un domeniu frumos programarea, si bine platit, sper ca vei reusi. Bafta happy

| AnG3L0fD3Ath explică (pentru matrix100):

Mersi mult!