| SunyWolf a întrebat:

Stiti carti bune cu supranatural?
Exceptand Ingerul Noptii, seria Instrumente Mortale, Damnare, Blestemul focului, Altfel de Ingeri?
Nu vreau carti cu vampiri caci nu imi plac.

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

-''Tronul de clestar'' de Sarah J. Maas
-''Legenda'' de Marie Lu (coperta este geniala)
-Seria Lux Obsidian(este foarte populară)
-''Regina rosie''
-''Oceanul de la capatul aleei'' de Neil Gaiman(este ieftina si interesanta)
- Jocurile foamei 1, 2 si 3. Eu am toate volumele dar nu m-am apucat sa le citesc sa iti dau un sfat cu privire la ele deoarece am vreo 5 carti in fata pe care le citesc. Dar, in general merita.
-''Darul lui Jonas'' (este pe lista mea de citit)

| Nomoreregretstb a răspuns:

Bloody Valentine(Melissa De La Cruz), Fortele raului absolut toate cele 3 volume( Kelley Armstrong), Nu plange sub clar de luna, Fantomele stiu toate secretele

| Gege_George_1990 a răspuns (pentru Nomoreregretstb):

Incearca seria Cronicile Wardstone