| Soniix a întrebat:

Stiti cumva daca va aparea in Romania si volumul 3 din "Percy Jackson si onlimpienii"? In America ei sunt foarte in fata cu cartile, si mi-e teama ca la noi nu mai apare al 3-lea volum, avand in vedere ca intre primele doua au fost 2 luni, iar de cand a parut a 2-a carte au trecut vreo 5 luni. sad
Oare mai apare in Romania?

2 răspunsuri:
| Neverwas a răspuns:

Depinde de cat succes va avea cel de-al treilea film( daca va exista).

| kimy22 a răspuns:

Si eu astept urmatoarea carte. Parerea mea este ca se va traduce, pentru ca a avut mare succes in alte tari. Oricum, nu stiu cand.