| Vernusio a întrebat:

Stiti cumva o carte care te ajuta la vindecare, te sprijina si te intareste daca suferi?

3 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Nu intotdeauna.
Cel mai bine este sa găsești un om cu interese comune.
Comunicarea este calea spre vindecare din punctul meu de vedere.

| CosminCD a răspuns:

Biblia!

| Surtulecs a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea o carte te ajuta sa treci de starile negative pe care le ai deoarece te infunzi in acea lume fie fantastica, realista etc. si chiar te ajuta sa te deconectezi de lumea in care traiesti si de problemele pe care le ai. Iti schimba starea de spirit si te ajuta sa gasesti solutii in rezolvarea problemelor existente. A fost parerea mea!

Sper ca te-am ajutat!