Întrebare recomandată | maria14142 a întrebat:

Stiti de unde pot cumpara Vampirii din Morganville 1-7?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.libris.ro/......29423.html

Din câte am văzut, au şi celelalte volume. Cărţile sunt foarte ieftine..., iar transportul e gratuit (şi durează maxim 3 zile până ajunge comanda, una dacă e făcută telefonic). E un site foarte de încredere, eu doar de aici îmi iau cărţile.

| maria14142 explică (pentru anonim_4396):

Da,stiu ca le au, dar doar pana la volumul 4...ma rog, pana la urma o sa le comand pe alea.

| NevastuicAaA a răspuns:

Elefant.ro, acum au si reduceri. De incredere si foarte rapizi.

http://www.elefant.ro/......86635.html

| maria14142 explică (pentru NevastuicAaA):

Tocmai asta e problema, am vrut sa iau de acolo, dar nu mai au toate cartile.s-au vandut.Si am cautat si in alte parti si tot nu gasesc.Ma gandeam ca stie cineva de unde.