| Alexandru98 a întrebat:

Stiti site-uri cu povesti fanfiction in romana?(facute de fani)
sau povesti manga interesante
as dori o lista mai mare cu site-uri si cu povesti
daca aveti imaginatie puteti sa-mi scrieti o poveste creata de voi
astept raspunsuri si povesti

28 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru98 explică:

Tu ai scris povestea?

| mystery1girls a răspuns:

RaspunsulÎncearcă şi pe blogul ei, poate îţi place ceva:

https://sangesitrandafiri.wordpress.com tau aici...

| vladutz333 a răspuns:

Http://vld-activitati.blogspot.ro/ uite zi-mi daca iti place;) si are si pagina de fb http://www.facebook.com/NewStoryTwilight?ref=hl

| Alexandru98 explică (pentru vladutz333):

Tu ai facut povestea?

| RoseAndraMaria a răspuns (pentru vladutz333):

Super! Si eu am scris continuarea la Twilight! happy

| vladutz333 a răspuns:

Da de ce?

| Alexandru98 explică (pentru vladutz333):

Intrebam
odata la cat timp apare un capitol nou?

| Alexandru98 explică (pentru vladutz333):

Intrebam
odata la cat timp apare un capitol nou pe blog?

| vladutz333 a răspuns:

Pai... in fiecare vineri seara obisnuiam sa postez iti plac?

| vladutz333 a răspuns:

Pai vineri seara obisnuiam sa postez iti plac?

| Alexandru98 explică (pentru vladutz333):

E interesant
dar mai stii site-uri cu manga in romana sau povesti fan fiction interesante in romana
promit ca iti dau funda daca imi gasesti cateva

| vladutz333 a răspuns:

14 big grin laughing

| Alexandru98 explică (pentru vladutz333):

Ce sa spun
ce-i care ne-am nascut in 1998 avem un talent innascut(majoritatea)

| vladutz333 a răspuns (pentru Alexandru98):

Pe bune?

| Alexandru98 explică (pentru vladutz333):

Pe rele

| vladutz333 a răspuns (pentru Alexandru98):

Daca vrei si daca poti te rog fa publicitate la blog big grin

| Alexandru98 explică (pentru vladutz333):

Iti spun sincer ca nnu ai sa ai mare succes cu povestea aia, pentru ca exista sute de povesti fanfiction bazate pe twilight
mai bine i-a povestea de la capat si incearca sa faci mici modificari, sa nu para ca te-ai luat dupa amurg
am facut si eu odata o poveste cu Harry Potter de vreo 40-50 de pagini
iti garantez ca va merge treaba asta

| vladutz333 a răspuns (pentru Alexandru98):

Nu m am luat dupa amurg dar nu pot eu sa schimb pur si simplu peersonajele bazate in actiunea din amurg, eu am adaugat un personaj nou si actiunea e complet diferita fata de Twilight original

| Alexandru98 explică (pentru vladutz333):

Dupa ce termini cartea, cauta niste edituri mai bune din Romania
du-te la una din ele
si o sa devii faimos, dupa ce o publici

| vladutz333 a răspuns (pentru Alexandru98):

Mai intai cartea trebuie trecuta printr-un proces de corectare, sa se vada daca este buna si dupa publicata deci e cam mult de munca si costisitor... dar ar fi o idee thinking

| CristinaHoran a răspuns:

Hey.Uite aici :http://www.wattpad.com/story/1970651-cel-mai-bun-prieten-al-meu-e-faimos
Asta e doar povestea mea dar mai sunt o groaza ...Sa-mi spui daca iti place...
:*

| Liesel a răspuns:

Wattpad