| maxcalin a întrebat:

Stiti vreo aplicatie cu care poti citi carti gratuit? Am incercat Scripd, dar costa.

4 răspunsuri:
| cornelmircea1980 a răspuns:

Aplicatiile Kindle si Aldiko

| cabuuum a răspuns:

De pe playstore incearca wattpad e cea mai buna, e gratis, poti citi lucruri faine si poti si scrie povesti

| Teardrop a răspuns:

Dacă ai fii scriitor, şi ai publica cărţi, şi din asta, doar din asta, ţi-ai câştiga pâinea, ai fi de acord să fie citite pe gratis?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa citesti gratuit pe Scribd daca iti faci cont si postezi documente Word sau PDF.
Alta aplicatie ar fi Wattpad dar majoritatea cartilor sunt scrise de amatori sau sunt fanfiction.