| anonim_4396 a întrebat:

Sunt bune de ceva cărțile de dezvoltare personală, sau sunt doar niște cărți simple, numai bune de citit când te plictisești și n-ai ce face?

Răspuns Câştigător
| n1445 a răspuns:

Sunt carti in care te poti regasi, pe cand altele ti se par chiar plictisitoare. In orice caz cititul nu strica deloc si cred ca fiecare carte are ceva din care poti sa inveti.

2 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

A doua varianta.

| AutumnDay a răspuns:

Si una si alta. Citeste, vei avea cu siguranta ceva de invatat. Ito vor fi de real folos daca vei ai pune in practica in viata ta ceea ce gasesti in ele si crezi ca te va ajuta. Dava doar citesti si ignori ce ai de invatat dintr-o astfel de carte, atunci ai cheltuit banii degeaba pe ele.