| unangeaveccoeurcasse a întrebat:

Sunt cu adevarat Jace si Clary frati? Tocmai am terminat primul volum din seria instrumente mortale, si sunt curioasa daca sunt cu frati sau nu? Raspuns urgent, si funda mare!

Răspuns Câştigător
| Ana_4223 a răspuns:

Da bineinteles ca sunt frati.

| unangeaveccoeurcasse explică (pentru Ana_4223):

Si, atunci, cum au ajuns sa fie impreuna in vol 3 sau 4? -am citit cateva recenzii...

| Ana_4223 a răspuns (pentru unangeaveccoeurcasse):

Asta nu stiu, dar stiu din surse singure ca am dreptatewinking

| unangeaveccoeurcasse explică (pentru Ana_4223):

Offff...ai citit toate volumele aparute pana acum? orasul ingerilor cazuti-nu de alta, dar sunt pur si simplu uimita-cum pot sa aiba o relatie daca sunt frati?

| Ana_4223 a răspuns (pentru unangeaveccoeurcasse):

Oarecum,mai mult pe net le.am citit

| unangeaveccoeurcasse explică (pentru Ana_4223):

Adica recenzii? sau le-ai citit online?

| Ana_4223 a răspuns (pentru unangeaveccoeurcasse):

Online

| unangeaveccoeurcasse explică (pentru Ana_4223):

Unde le-ai gasit online? chiar as avea si eu nevoie...

| Ana_4223 a răspuns (pentru unangeaveccoeurcasse):

Pff nu mai tin minte ca le-am citit mai demult

| aleexxaandraaa a răspuns (pentru Ana_4223):

Inainte sa raspunzi unei intrebari ar trebui sa stii raspunsulwinking

12 răspunsuri:
| VyCanisMajoris a răspuns:

Da,sunt frati!

| ClaryHerondale a răspuns:

Nu, nu sunt frati. In a 3 a carte Clary afla de la mama ei ca Jace e fiul lui Stephen Herondale pe care Valentine l-a salvat si l-a adoptat in speranta ca il va putea ajuta sa obtina instrumentele mortale. Valentine mai are un baiat, adevaratul frate a lui Clary, Jonathan care se da drept Sebastian, varul lui Jace. Pentru ca nu sunt frati, cei doi pot si vor fi impreuna.

| Maria_Ana_2000_Rqwp a răspuns:

Eu am terminat volumul 3 și vreau să-ti spun că ei NUU sunt fratii
Ea e sora lui Sebastian. o să afli cine e el in volumul 3 va fi un personaj nou
Sper că te-am ajutat