| Denisa730 a întrebat:

Ti-ai da sufletul-pereche in schimbul sufletului tau?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Adică?

| LPCTSTR a răspuns:

In acest moment mi-as da sufletul pentru un saculet de bani ca sa-mi cumpar un Rheinmetall-Borsig Waffenträger.

| Totenkampf a răspuns (pentru LPCTSTR):

Nu vrei ceva mai serios? Bănuiesc că un Fallschirmjägergewehr 42 ținut în mână e mai palpitant decât un milion de pixeli.

| Apokales a răspuns:

Normal ca da, pentru ca stiu ca si ea ar vrea sa isi dea sufletul pentru mine laughing.

| Apokales a răspuns:

Normal ca da, pentru ca stiu ca ea ar vrea sa isi dea sufletul pentru mine laughing.

| Digikey a răspuns:

Nu-ti apartine niciunul.Ce sa dai si cui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vom vedea ce se va intampla in urmatorul episod din Dragon Ball Z

| Eugen80 a răspuns:

Nu.
Nu ar fi trebuit de la inceput sa-mi dau sufletul meu.

| Justme32 a răspuns:

Concluzia o aflăm în Luceafărul de Mihai Eminescu