| DDCC a întrebat:

Știe cineva cărți (sau filme sau seriale sau orice activități) care să îți ofere idei sau să te ajute să găsești tot felul de activități noi și distractive, pe care să le poți juca, cu prietenii sau cu străinii?
Am în minte genul de persoană care indiferent de vârstă și timp găsește ușor sau destul de repede lucruri faine prin care să își petreacă timpul cu alții. Iar eu în momentul ăsta nu găsesc nimic altceva în afară de a încerca un joc pe computer sau a privi un serial sau film.
Sper că e bine categoria. Dacă nu, cea bună e Conversații sau Informații Utilitare.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cartea biografiei vietii mele sunt o gramada de sugestii:
Mergeti la o bere,la o vodka,la un vin fiert,la un coniac,la o tequila,la un whisky,la un gin, la un rum, la o sampanie, la un absint, la o horinca. =)
Doar jocuri si filme? hai ma...