| DenisaMaria288 a întrebat:

Trebuie sa citesc si sa prezint o carte pentru clubul de lectura de la liceu si am de ales intre Print si cersetor si Portretul lui Dorian Gray. Pe care sa o aleg? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| MadalinNou a răspuns:

Print si cersetor o citesti cu drag si nu e asa grea iti intra imediat in cap sper sa alegi corect multa bafta!

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Daca auditorii sunt intr-o clasa mare poti opta si pentru Portretul...

| Cameliapantiru a răspuns:

Salut!
Daca esti in clasele primare sau gimnaziale, alege "Print si cersetor'', e mult mai adecvata varstei tale dar daca esti in liceu, alege "Portretul lui Dorian Gray".

| flash2002 a răspuns:

Prinț si cerşetor!

| atlas123456789 a răspuns:

Print si cersetor