| LeeMina22 a întrebat:

Umm,hei! Am nevoie de putin ajutor cu o idee. Lucrez la o poveste pe tema fanteziei, povestea incepe cu o gradina, am ramas fara inspiratie...

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu zic, dacă lucrezi, să publici începutul aici, și o să continui eu câteva rânduri, de exemplu să ieși din grădină.

| Anuket a răspuns:

Plimbă-te pe afară, uită-te pe pinterest. Nu pot ceilalți să-ți scrie firul narativ...

| LeeMina22 explică (pentru Anuket):

Multumesc mult

| Hahahaihui a răspuns:

Da, eu!
O grădină este un prieten de nădejde cu care poți vorbi orișicând; asta în cazul în care dorești să nu plantezi nimic.