| zeratw a întrebat:

Un roman de dragoste pentru o fata sa fie mai lung dau funda...

5 răspunsuri:
| mariamadalina1127 a răspuns:

Fericirea incepe azi, de Jamie McGuire happy

| HDeNiSaR a răspuns:

La rascruce de vanturi de Emily Bronte.

| Glamour612 a răspuns:

Copilul născut joi - Sandra Brown
Misterele dragosteI - Danielle Steel
Necunoscuta de la Wildfel Hall - Anne Bronte

| corolav a răspuns:

Mi se pare normal.
Cînd e vorba de dragoste, fiecare fată vrea ca să fie cît mai lung.

| Cameliapantiru a răspuns:

Iti recomand sa citesti "La rascruce de vanturi"-Emily Bronte, "Femeia in alb"-Wilkie Collins, "Mandrie si prejudecata'', "Ratiune si simtire''-Jane Austen,"Dama cu camelii ''-Alexandre Dumas-fiul si "Pe aripile vantului" -Margaret MItchell. Daca vrei romane de dragoste din literatura romana opteaza pentru "Panza de paianjen"-Cella Serghi sau "Lorelei'-Ionel Teodoreanu. Lectura placuta si o seara faina!