| rem1x70 a întrebat:

Unde găsesc și eu să cumpăr cartea "Metro 2033" tradusă din rusă în română?
Am căutat cam pe toate site-urile și nu mai este disponibilă deloc…

Răspuns Câştigător
| Incredere1 a răspuns:

Uite aici cartea, ii 38 de lei https://event.2performant.com/......ents/click sper ca te-am ajutat

| rem1x70 explică (pentru Incredere1):

Mersi mult de tot. Nu știu cum de mi-a scăpat site-ul ăsta?

| Incredere1 a răspuns (pentru rem1x70):

Npc:d. Ma bucur ca am putut fi de ajutor

| RAY a răspuns (pentru Incredere1):

Dar e tradusa in Romana?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar jocul in engleza alte sanse ioc

| Raven a răspuns:

A apărut acum trei ani, la ce te așteptai? Ori aștepți ca Paladin s-o reediteze, că au mai făcut asta cu alte cărți apărute la ei, ori pândești anticariatele virtuale, ori o citești online pe scribd
http://www.scribd.com/document/336302300/Dmitri-Gluhovski-Metro-2033

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul este horror sau ce gen este mai exact?

| andrei3312 a răspuns:

De la o librarie mai populara