| Lyxandra a întrebat:

Unde pot găsi traducerea textului "De bello Gallico" din latina în română, va rog urgent! Multumesc

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare foarte rau, dar TPU nu permite efectuarea temelor scolare, asta fiind unica ta responsabiliate scolara, sa inveti ca sa fii in stare sa iti faci temele.

| Bizon95 a răspuns:

Mda, aici e fetish anti-teme
chiar daca NU e tema sa ceri o carte tradusa

greseala ta Lyxandra a fost ca ai scris "text", trebuia sa scrii CARTE, si atunci nu mai carcotea nimeni :P

http://shorturl.at/qsV69

daca vrei comentarii (google tot a incercat sa ma corecteze bagand "comentarii" in ce cautam) atunci inlocuieste cuvantul pdf cu comentarii si o sa gaseasca comentarii, inclusiv pe wikipedia

| NonZarek a răspuns:

Întreabă pe brainly, acolo cu siguranță va fi o persoana care poate chiar ea îți va traduce. TPU nu se ocupa cu temele.