| AnekoSato122 a întrebat:

Urgență!
Era o carte pe Wattpad despre cum atunci când un copil se naște îngerul și demonul său se întrec să ajungă la copil. Dacă îngerul ajunge primul copilul trăiește, dacă demonul ajunge atunci moare. Iar în cazul fetei din poveste ajung odată, iar demonul se îndrăgostește de ea și nu știu ce. Întrebat e: știți numele acestei cărți?

Răspuns Câştigător
| ShadowStar a răspuns:

Bună! Cartea se numește "Datorie sau iubire?" și este scrisă de D-and-G.
Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| Unanonimanonimat69 a răspuns:

De ce este intrebarea asta o urgenta?