| AvalohAlyn a întrebat:

V-a placut cartea Suge-o Ramona!? Dar Suge-o Andrei!?

4 răspunsuri:
| KinderBeeeib a răspuns:

Am citit doar Suge-o Ramona, si e groaznica. Dupa părerea mea, autorul este frustrat sexual si a scos si o a doua carte din lipsa de bani.

| liliana77any a răspuns (pentru KinderBeeeib):

Si din lipsa de creier.

| KinderBeeeib a răspuns (pentru liliana77any):

Destul de adevărat.

| Gillian a răspuns:

Nu le-am citit, dar am auzit ca sunt niste gunoaie literare (daca exista asa ceva).
Nu stiu daca le-ai citit si vrei sa auzi o parere sau vrei sa le citesti. Daca vrei sa le citesti, iti recomand sa nu. Sunt n carti foarte bune, nu chestiile astea scrise de amatori.