| AvalohAlyn a întrebat:

V-a "prins" povestea din Fluturi(Irina Binder) pe voi?

3 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Nu

| Nevm a răspuns:

Cred ca depinde foarte mult de mood-ul tau.Trebuie sa fii putin indragostit ca sa te,, prinda,,, e o carte foarte..egoista? Irina mi se pare o fata de tip standard.Se expune ca fiind perfecta si fara gres, o victima colaterala in actiunile altora, o,, epopee,, de fata.Sincer cred ca e pentru publicul la prag de pubertate, e o carte banala pe alocuri dar compensand cu exagerarile de rigoare.

| Biabia123 a răspuns:

Depinde de fiecare, pe mine m-a prins. Stiu ca uneori pare o telenovela si sunto gramada de drame pe-acolo, dar eu am citit toate volumele si mi s-a parut o poveste foarte frumoasa.