| KevinAnthony a întrebat:

Vă pasionează cititul? Dacă da, care a fost ultima carte citită?

12 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Puskin -poezii

| Vans a răspuns:

Pădurea Spânzuraţilor.
Şi presupun că mâine termin şi cu Conversaţia, că am ore la şcoală în care-mi permit să citesc.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Ultima carte citita a fost "Golful francezului"-Daphne du Maurier. In prezent, citesc "Mizerabilii"-Victor Hugo(sunt aproape de final, mai am doar vreo 150 pagini). Dar ultima ta carte citita care a fost?

| thalyslly a răspuns:

Toamna patriarhului -ggmarquez

| Sadic a răspuns:

"Tristeţi de sucub" şi "Crima din Orient Express" happy

| loveisfreedom a răspuns:

"Muza".si a fost superba

| bittersweetgirl a răspuns:

Nietzsche - asa graita zarathustra

| asunaaa a răspuns:

Ultima carte pe cara am citit-o a fost Starters de Lisa Price, iar acum citesc Miine de Graham Swift...tie iti place sa citesti? Ce carte ai citi ultima data?

| Rebella19 a răspuns:

Rascoala. Am terminat-o ieriwinking

| EusuntLoredana a răspuns:

Nu sunt scritoarea da scriu poezii si texte le mai citesc asa ca ultimul text citit a fost 5surori

| MariaMariia a răspuns:

Stendhal big grin